Warsztaty - Rejestracja On-line

Termin rejestracji upływa dnia 27 lutego 2020 roku.
Program:
28.02.2020 - godz. 16.30 - Aula ZSM w Wieliczce, ul. Dembowskiego 2 - Historia i budowa fortepianu - mgr Zenon Kulik (Akademia Muzyczna w Krakowie), Fortepian Beethovena - mgr Marta Polańska (ZSM w Wieliczce), Historia i budowa klawesynu - dr Paulina Tkaczyk (ZSM w Wieliczce)
06.03.2020 - godz. 18.00 - Aula ZSM w Wieliczce, ul. Dembowskiego 2 - Twórczość fortepianowa Ludwiga van Beethovena - dr Piotr Kowal (Akademia Muzyczna w Krakowie)
W celu zarejestrowania się jako uczestnik Warsztatów należy wypełnić poniższy formularz.

Formularz

Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką: *.

Wykłady i Warsztaty: *
Tytuł naukowy: *
Imię: *
Nazwisko: *
Adres e-mail: *
Adres Szkoły

Pełna nazwa Instytucji: *
(np.: Zespół Szkół Muzycznych w Wieliczce)

Ulica: *
Kod pocztowy: *
Miasto: *
Kraj: *
Uwagi / pytania:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do organizacji warsztatów (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
* Wyrażam zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie wizerunku na podstawie art. 81 ust. 1 prawa autorskiego (Dz.U. 2018 poz. 1191, z późn. zm.) zarejestrowanego podczas III Festiwalu i Konkursu Pianistycznego „Piano e Forte” 2020, którego organizatorami są Zespół Szkół Muzycznych w Wieliczce oraz Towarzystwo Muzyczno-Artystyczne Sfogato na następujących polach eksploatacji: - strony internetowe Organizatorów konkursu, - strony internetowe instytucji i mediów, z którymi Organizatorzy współpracują w związku z Konkursem, - publikacje związane z konkursem, - media (prasa, radio, telewizja) oraz ich strony internetowe, - gabloty, gazetki oraz kroniki Organizatorów konkursu w celu udokumentowania przebiegu festiwalu i konkursu oraz promocji uczestników festiwalu i konkursu przez organizatorów festiwalu i konkursu, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 oraz art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z 4 lutego 1994 r. (Dz.U. 2018 poz. 1191, z późn. zm.).

Po zakończeniu prosimy kliknąć przycisk "Wyślij".
Po kilku sekundach pojawi się na ekranie potwierdzenie wysłania zgłoszenia.


Prosimy sprawdzić dane w formularzu przed wysłaniem, gdyż potem nie będzie można już dokonać żadnych zmian..